IndiGO počítače, notebooky, tablety a příslušenství

Banner3Faze WebOfficeKonecPodpory WebVistaKonecPodpory EETPronajemBanner3 Tynistebig EETPausalBanner3 BannerSoftware4

Nejen v ICT platí, že pro každou situaci existuje více řešení.

Nalézt optimální řešení je společná výzva, která předpokládá konkrétní znalost Vašich podmínek, požadavků, potřeb, možností a záměrů. Pokud je relevantních více řešení a vyžadují strategické rozhodnutí, pomůžeme Vám posoudit přednosti a limity každého z nich. Manažerské rozhodnutí je samozřejmě na Vás.

 

Pomůžeme Vám
Indigo umí od jednorázového servisu jednoho počítače po komplexní správu veškerého ICT vybavení, včetně infrastruktury. V každém případě je vždy naším cílem zabezpečit hladký provoz ICT techniky tak, abyste se o to nemuseli starat Vy, naši klienti. Můžete se věnovat tomu, co je pro činnost školy podstatné, tedy vlastní pedagogické a řídící práci.


Mezi hlavní přínosy patří:


  Úspora finančních nákladů (Starejte se o to, co Vám vydělává peníze a své ICT vybavení nechte na profesionálech. V konečném důsledku dojde k výrazné úspoře Vašich finančních prostředků.)
  Jistota a spolehnutí (Našimi zásahy minimalizujeme čas, kdy je Vaše firma paralyzována z důvodu nefunkčnosti sítě.)
  Efektivní využití finančních prostředků (Našim zákazníkům jsme vždy po ruce. Konzultujte s námi své záměry a společně optimalizujme plánované investice)
  Vyšší výkon pracovníků (Máme vyzkoušeno, že na optimalizovaných počítačích dochází k vyššímu výkonu pracovníků. Prostoje hodnotu nevytvoří)

 

Známe Vaši agendu

Školní prostředí vyžaduje specifická řešení. Kdo někdy zažil perné chvilky při tisku vysvědčení, ten ví, že běžný IT technik nestačí, ale je nutná znalost konkrétního školního software

Naši specialisté poskytují reálnou podporu mimo jiné i pro tyto konkrétní
produkty často nasazované ve školství:

  BAKALÁŘI (školní agenda, vysvědčení, komunikace s rodiči)
  VEMA (zpracování mezd)
  FENIX (evidence majetku)
  VIS (stravovací systém velmi vhodný pro školská zařízení)

 


Znáte naše předpoklady a kompetence?
Váš IndiGO team.