VOIP TELEFONIE

Výhody VoIP telefonie:

Bez zbytečných paušálních poplatků

Výběr telefoního čísla

Lze přenést stávající čísla z pevné linky

HDSP - telefonie ve vysokém rozlišení

Garance dostupnosti služby

 

Co je to VoIP?

VOIP telefonie je volání pomocí internetového připojení. Rozdíl mezi VoIP a pevnou linkou je velká úspora nákladů. S VoIP voláte z klasického telefonního čísla nebo chytrého mobilu.


Telefonní čísla

Se službou VOIP Pevné volání získáte běžná telefonní čísla pro hlasové služby v pevném místě, která budou odpovídat umístění koncového zařízení. Pro telefony v Praze tak dostanete čísla s pražským předčíslím apod. Tato čísla jsou dostupná ze všech veřejných pevných i mobilních sítí a vy se z nich rovněž dovoláte do všech veřejných sítí v ČR i v zahraničí. Se službou standardně dostanete blok 10, 50, 100, 500 anebo 1000 telefonních čísel (podle vašich potřeb). Všechna tato čísla lze ZDARMA uveřejnit v tištěných telefonních seznamech a na informačních linkách o telefonních číslech, když si to budete přát.

Chcete-li zachovat svá existující telefonní čísla přidělená pro hlasovou službu od jiného poskytovatele, lze tato vaše existující čísla přenést do naší sítě VOIP a využít je pro službu VOIP Pevné volání.

 

Chci VoIP - co mám pro to udělat?

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle +420 491 618 918. Navrhneme VoIP řešení, které bude splňovat veškeré Vaše požadavky.